CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Sinop Baskılı Pasta Kutusu

Sinop Baskılı Pasta Kutuları | Sinop Pasta Kutusu | Sinop Pasta Kutusu Fiyatları | Sinop Baskısız Pasta Kutusu | Sinop Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Sinop Pasta Kutusu Baskılı | Sinop Pasta Kutusu Siparişi | Sinop Baskılı Kutu | Sinop Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Sinop pasta kutusu, sinop baklava kutusu, sinop pizza kutusu, sinop lahmacun kutusu, sinop pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Sinop baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Sinop baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Sinop baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı sinop pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Sinop baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Sinop Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Sinop baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için sinop pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel sinop pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop baskılı pasta kutusu, sinop baskılı pasta kutusu fiyatları, sinop pasta kutuları, sinop pasta kutusu fiyatları, sinop pasta kutusu imalatı, sinop baskılı pasta kutusu ve fiyatı, sinop ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner