CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Sinop  Baskılı Pizza Kutusu

Sinop Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Sinop Pizza Kutuları | Sinop Pizza Kutusu Fiyatları | Sinop Pizza Kutusu | Sinop Pizza Kutusu İmalat | Sinop Pizza Kutusu Ölçüleri | Sinop Pizza Kutusu Fiyatları | Sinop Baskısız Pizza Kutusu | Sinop Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, sinop baklava kutusu, sinop lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Sinop baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Sinop baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Sinop baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Sinop baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Sinop baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Sinop pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Sinop pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Sinop askılı pizza kutusu fiyatları ile sinop pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Sinop baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla sinop baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop baskılı pizza kutusu, sinop pizza kutuları, sinop basklı kutular, sinop baskılı pizza kutusu fiyatları, sinop pizza kutusu fiyatları, sinop pizza kutusu imalatı, sinop pizza kutusu, sinop baskılı pizza kutusu satışı, sinop baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner