Sinop Chromolux Etiket

Sinop Chromolux Etiket | Sinop Chromolux Etiket Nedir | Sinop Chromolux Etiket Fiyatları | Sinop Chromolux Etiket Baskı | Sinop  Kromolüks Etiket | Sinop Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Sinop Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Sinop chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Sinop chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan sinop chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan sinop kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı sinop chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Sinop chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Sinop chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve sinop  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Sinop choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Sinop choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel sinop etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop etiket, sinop etiket fiyatları, sinop barkod etiket fiyatları, sinop baskılı etiket fiyatları, sinop barkod, sinop rulo etiket fiyatları, sinop barkod fiyatları, sinop rulo etiket, sinop yapışkanlı etiket, sinop barkod sistemi, sinop barkod okuyucu, sinop barkod okuyucu fiyatları, sinop koli etiketi, sinop tekstil etiketi, sinop saten etiket, sinop metal etiket, sinop mat pp etiket, sinop mat pe etiket, sinop etiket baskı, sinop mat polietilen etiket, sinop lazer etiket, sinop boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner