Sinop PP Opak Etiket

Sinop Pp Opak Etiket | Sinop Pp Opak Etiket Nedir | Sinop Opak Polipropilen Etiket | Sinop Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Sinop Pp Opak Barkod Etiketleri | Sinop Opak Etiket Fiyatları | Sinop Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Sinop pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Sinop pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Sinop opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Sinop pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz sinop  etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Sinop opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Sinop pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Sinop opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Sinop pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop opak baskı nedir, sinop pp opak nedir, sinop pp etiket, sinop pp etiket baskı, sinop opak etiket baskı, sinop opak etiket fiyatları, sinop opak polipropilen etiket, sinop opak etiket nedir, sinop polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner