Sinop Silvermat Etiket

Sinop Silvermat Etiket | Sinop Silvermat Etiket Fiyatları | Sinop Silvermat Etiket Özellikleri | Sinop Silvermat Etiket Yazıcı | Sinop Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Sinop Silver Mat Etiket | Sinop Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Sinop silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir sinop etiket türüdür. Genellikle kitap ve sinop barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Sinop silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun sinop etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan sinop silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Sinop silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Sinop silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Sinop silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Sinop silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Sinop silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Sinop etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Sinop silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop silvermat etiket, sinop termal etiket, sinop silver mat etiketler, sinop mat etiketler, sinop silver mat etiket fiyatları, sinop etiket fiyatları, sinop şeffaf etiket fiyatları, sinop silver mat barkod etiketi, sinop barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner