Sinop Polietilen Opak Etiket

Sinop Polietilen Opak Etiket | Sinop Opak Pe Polietilen Etiket | Sinop Opak Polietilen Etiket | Sinop Opak Etiket | Sinop Opak Etiket Fiyatları | Sinop Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Sinop

polietilen opak etiket

Sinop Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Sinop opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Sinop opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta sinop opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir sinop  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Sinop opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Sinop polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız sinop barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Sinop polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve sinop opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop polietilen etiket, sinop polietilen opak etiket, sinop opak etiket fiyatları, sinop opak etiket, sinop opak polietilen (pe) etiket, sinop sembol etiket, sinop polietilen pe etiket, sinop opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner