Sinop Eko Termal Etiket

Sinop Eko Termal Etiket | Sinop Eko Termal Etiket Fiyatları | Sinop Eko Termal Kağıt | Sinop Termal Etiketler | Sinop Eco Termal Etiket Nedir | Sinop Top Termal Etiket | Sinop Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Sinop eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Sinop eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için sinop etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu sinop etiket en sinop ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Sinop eko termal etiket fiyatları ve sinop eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan sinop eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Sinop eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Sinop termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Sinop ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Sinop etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop termal etiket, sinop etiket sinop , sinop boş etiketsinop eco etiket, sinop etiket fiyatları, sinop eko termal etiket, sinop etiket, sinop eco termal etiket fiyatları, sinop sıra numarası etiketi, sinop ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner