Sinop Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Sinop | Sinop Mini Diş Seti | Sinop Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Sinop | Traş Seti | Sinop Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Sinop

kutulu buklet tras seti

Sinop otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri sinop ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  sinop otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Sinop otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Sinop otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti sinop  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları sinop ve sinop  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop traş seti, traş seti fiyatları sinop , sinop buklet traş seti, otel traş setleri sinop , kutulu traş setleri, sinop otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri sinop , kutulu buklet traş seti sinop .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner