Sinop Lamine Termal Etiket

Sinop Lamine Termal Etiket | Sinop Lamine Termal Etiket Fiyatları | Sinop Lamine Termal Etiket Nedir | Sinop Lamine Termal Barkod Etiketi | Sinop Termal Etiketler | Sinop Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Sinop lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Sinop lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Sinop lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Sinop lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen sinop etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda sinop termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer sinop  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan sinop  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Sinop termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Sinop lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Sinop etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Sinop lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Sinop lamine termal etiket nedir? Lamine sinop termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel sinop lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop lamine etiket, sinop termal etiket, sinop top etiket, sinop ribonsuz baskı, sinop baskılı etiket, sinop renkli termal etiket, sinop lamine termal barkod etiketi, sinop kuşe etiket, sinop termal etiket boyutları, sinop boş etiket, sinop termal etiket fiyatları, sinop lamine etiketler, sinop eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner