CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Sinop  Baskılı Pide Kutusu

Sinop   Baskılı Pide Kutusu | Sinop   Pide Kutusu Fiyatları |Sinop Pide Kutusu  |Sinop Pide Kutusu Ölçüleri | Sinop Pide Kutusu İmalatı | Sinop  Hazır Pide Kutusu | Sinop Pide Ve Lahmacun Kutusu | Sinop Pide Kutuları | Sinop Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, sinop baklava kutusu, pizza kutusu,sinop lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Sinop baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Sinop baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Sinop baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Sinop baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Sinop pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı sinop pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Sinop baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Sinop pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Sinop baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için sinop pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel sinop pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sinop baskılı pide kutusu, sinop pide kutusu fiyatları, sinop pide kutusu imalatı, sinop pide kutusu , sinop baskılı pide kutusu fiyatları, sinop baskılı ambalajlar, sinop pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner